Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie, lubuskie

  • 559 000 zł
  • 102 m²
  • 5 480,39 zł/m²

Zdjęcie

Michał Drwięga

Skontaktuj się

Dom Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie, lubuskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

559 000 zł

102 m²

5 480,39 zł/m²

Dom Osiedle Poznańskie

Zaktualizowane: 17 maja 2026

559 000 zł 102 m² 5 480,39 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
569 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

569 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 559 000 zł (5 480,39 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 102 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: surowy zamknięty
  • Budynek: bliźniak
  •   materiał budowy: ytong
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 569 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: NEXT MOVE NIERUCHOMOSCI, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 964/3070/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z bardzo szybkim dojazdem do Gorzowa Wielkopolskiego.

Lokalizacja zapewnia komfort codziennego życia oraz wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli oraz komunikacji. (...)

Agent

Michał Drwięga

602 393...

602 393 030

95 725 25 24

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

602 393...

602 393 030

95 725 25 24

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została